Vudis Grudas Rule Vilija Simona Donata
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vudis Grudas Rule Vilija Simona Donata

:)
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Vilija Matačiūnaitė

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2008-01-15
Age : 37
Miestas : Vilnius

Vilija Matačiūnaitė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vilija Matačiūnaitė   Vilija Matačiūnaitė Icon_minipostedTr. 01 16, 2008 4:43 pm

19 metų.

Žvaigžde tikisi tapti tik po mirties, tačiau ir dabar yra šiek tiek garsi - Nacionaliniame Eurovizijos dainų konkurso finale užėmė 7-ąją vietą. Praėjusiais metais tarptautiniame dainų konkurse Jūrmaloje „Gintarinė žvaigždė“ laimėjo II-ąją vietą. „Noriu dainuoti ir esu pasiryžusi daug ir sunkiai dirbti, kad gaučiau tai, ko noriu“, - sako Vilija.

Dainininkė simpatizuoja dviems stipriu vokalu galinčioms pasigirti dainininkėms - Whitney Huston ir Rositai Čivilytei. Pati Vilija taip pat klausytojus užveda galingu savo balsu, scenoje jaučiasi laisvai ir turi žmones kaustančio užtaiso.

Vilija nėra baigusi muzikos mokyklos, todėl baigusi vidurinę mokyklą, negalėjo stoti studijuoti muzikos. Todėl pasirinko nekilnojamojo turto vadybą.

„Esu nenuspėjama ir keista, pati savęs nesuprantu. Turiu draugę, kuri vienintelė mane pažįsta ir supranta. Ji mano, kad esu savotiška“.

Vilija vaikino neturi, nes po mokyklos baigimo dirbo antrąja režisieriaus asistente, statė filmą „Diringas“ ir neturėjo kitiems dalykams laiko.
Atgal į viršų Go down
https://vudisgrudasvilija.lithuanianforum.com
 
Vilija Matačiūnaitė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vudis Grudas Rule Vilija Simona Donata :: Villija-
Pereiti į: